30. 12. 2020
KOMETA na Hojné Vodě
Na veřejném prostoru jsme uspořádali pro osadníky,sousedy a náhodné turisty akci kterou jsme nazvali Ohňové poselství pro lepší časy.
Jednalo se o to že jsme společnými silami vyřezali ze špalků přes padesát finských svící. Ty jsme stylizovali do tvaru komety která má nést tu naději pro lepší budoucnost.
Se soumrakem jsme svíce zapálili a vytvořili(myslím) pro přihlížející mystický zážitek. Pokud se nám to podařilo, tak to tak mělo být. Ale to už musíte posoudit sami.

Každopádně děkujeme všem kteří nám pomohli akci realizovat.Petr Šulista


8. 8. 2020
DĚTSKÉ CYKLOZÁVODY
na Hojné Vodě


25. 7. 2020
DŘEVORUBECKÉ SLAVNOSTI
na Hojné Vodě


12. 7. 2020
ATLETICKÁ MINIOLYMPIÁDA ŠKOLNÍ MLÁDEŽE
Horní Stropnice


24.8.2019
DŘEVORUBECKÉ SLAVNOSTI
na Hojné Vodě


10.8.2019
DĚTSKÝ CYKLISTICKÝ VÍCEBOJ
na Hojné Vodě




21.7.2019
DĚTSKÁ ATLETICKÁ OLYMPIÁDA VE VÍCEBOJ
v Horní Stropnici




6.7.2019
DOBROVODSKÁ ŠLAPKA




5.7.2019
CYKLOZÁVODY DO VRCHU „na Kravák“
JUBILEJNÍ XX.ROČNÍK





13.4.2019
„KRAVÁK 2:44”



11.8.2018
CYKLISTICKÝ VÍCEBOJ NA HOJNÉ VODĚ - DĚTSKÝ.


21.7.2018
DŘEVORUBECKÉ SLAVNOSTI NA HOJNÉ VODĚ


8.7.2018
MINIOLYMPIÁDA VE VÍCEBOJI
-děti předškolního věku a děti školou povinné. Horní Stropnice - školní hřiště.


30.6.2018
DOBROVODSKÁ ŠLAPKA

– výlet cyklistických rodin i soliterů


30.6.2018
MTB ZÁVOD DO VRCHU

-KRAVÍ HORA

31.3.2018
KRAVÍ HORA 2:44 - 2018
FOTO KRAVÍ HORA 2:44 - 2018 Klik ↓↓↓

Celkové pořadí

pořadí

jméno

klub

startovní číslo

počet kol

čas

1

Petrou Jan

Atletiko Frymburk

41

10

2:39:25

2

Michalík Lukáš

SK Třebeč

7

9

2:32:25

3

Brožka Martin

Staré Hutě

20

9

2:39:44

4

Olšjak Ladislav

GW Plavsko

8

9

2:40:27

5

Študlar Jiří

Cyko Velešín

27

8

2:25:50

6

Tůma Petr

SK Třebeč

11

8

2:27:21

7

Círal František

Dvory n/Luž.

42

8

2:27:25

8

Šlajs Štěpán

Loučovice

21

8

2:29:00

9

Flíčková Alice

BH Triatlon ČB

17

8

2:32:45

10

Steinbauer Jiří

Trhové Sviny

4

8

2:32:47

11

Blabla Zdeněk

SKP České Budějovice

39

8

2:34:29

12

Nováčková Dana

WRC

26

7

2:36:58

13

Jokl Jaroslav

WRC

19

7

2:36:58

14

Krejčí Marta

Trhové Sviny

2

5

2:23:05

15

Průka Jaroslav

Trhové Sviny

10

5

2:23:05

16

Mikšovský Zdeněk

Včelná

6

5

2:23:50

17

Nekola Martin

Atletiko Frymburk

22

1

2:26:45

Kategorie MUŽI

1

Petrou Jan

Atletiko Frymburk

41

10

2:39:25

2

Michalík Lukáš

SK Třebeč

7

9

2:32:25

3

Brožka Martin

Staré Hutě

20

9

2:39:44

Kategorie ŽENY

9

Flíčková Alice

BH Triatlon ČB

17

8

2:32:45

12

Nováčková Dana

WRC

26

7

2:36:58

14

Krejčí Marta

Trhové Sviny

2

5

2:23:05


3.3.2018
XIII.HOJNOVODSKÁ ZLATÁ LYŽE

Foto HZL 2018 zde»»

KATEGORIE ELITE - 32 km

1. DIVIŠ Adam 2:14:05
2. LÁCHA Pavel 2:14:35
3. NOVÝ Lukáš 2:26:39
4. LUDVÍK Jan 2:38:00
5. ŠULISTA Luboš 2:45:10
    CHRT Tomáš 2:45:10
7. ŠIMEK Miroslav 3:28:47

KATEGORIE ŽENY - 16 km

1. CANDROVÁ Jana 1:17:38
2. RADOVÁ Ludmila 1:40:07
3. FABIÁNOVÁ Marie 1:40:10
4. VROBELOVÁ Jana 1:43:44
5. NOVÁ Daniela 1:44:04

KATEGORIE HOBBY - 16 km

1. PETROU Jan 1:09:28
2. KRESL Ladislav 1:11:07
3. HARTL Tomáš 1:12:22
4. PLÁTENÍK Láďa 1:15:19
5. BROŽKA Martin 1:16:12
6. ŘEHOŘ Vláďa 1:20:58
7. STEINBAUER Jiří 1:23:00
8. ČÁBELKA Zbyněk 1:23:39
9. SOCHA Petr 1:23:54
10. KURZ Jan 1:27:45
11. ČAPEK Vladimír 1:29:42
12. NOVÝ Ondřej 1:35:45
13. KONOPA Miroslav 1:36:35
14. SMOLEN Pavel 1:36:57
15. GRÁF Jan 1:42:57
16. KRAUS Tomáš 1:46:58
17. POLÍVKA Michal 1:50:42
18. VAŠEK Radim 1:52:49
19. FABIÁN Ludvík 1:57:24
20. ŠIMKOVSKÝ Jan 2:01:46
21. LOJKA David 2:12:46
    KRAUS Jan 2:12:46

KATEGORIE DĚTI

2012 a mladší - rošťáci - 400m
1. HONZÍK SOCHA 3:00:00
2. FILIP HARTL 3:24:00
2010-2011 – princezny - 800m
1. TEREZKA SOCHOVÁ 5:33:00
2. HANIČKA HARTLOVÁ 6:28:00
3. JARUŠKA KOLLAROVÁ 6:58:00
2010-2011 - závoďáci - 800m
1. PÉŤA VAŠEK 7:20:00
2008-2009 – kouzelný holky - 1.200m
1. ELIŠKA FABIÁNOVÁ 9:20:00
2008-2009 - kluci - 1.200m
1. KUBA ŠULISTA 6:24:00
2. FILIP ŘEHOŘ 7:58:00
3. TÁDA JAROLÍMEK 8:43:00
2006-2007 - dívky - 1.600m
1. MICHAELA CHRTOVÁ 8:48:00
2. KATEŘINA ŠULISTOVÁ 10:23:00
3. VERONIKA NOVÁ 11:19:00
4. ADÉLA ROLINKOVÁ 11:42:00
2006-2007 - velcí kluci - 1.600m
1. VOJTA SMIRNOV 9:27:00
2004-2005 - dívky - 1.600m
1. MARKÉTA CHRTOVÁ 8:41:00
2004-2005 - chlapci - 1.600m
1. ONDŘEJ NOVÝ 7:58:00

13.08.2017
Cyklistický víceboj na Hojné Vodě


15. 7. 2017
Dřevorubecké slavnosti na Hojné Vodě


8.7.2017
DĚTSKÁ MINIOLYMPIÁDA V HORNÍ STROPNICI


1.7. – 2.7.2017
DOBROVODSKÁ ŠLAPKA


1.7.2017
MTB ZÁVOD DO VRCHU KRAVÍ HORA


25.3.2017
KRAVÍ HORA 2:44

    VÝSLEDKY:
    Ženy:
  1. Marketa Píchová (6 kol) 2:28 hod
  2. Marta Krejčí (5 kol) čas 2:30 hod
  3. Mirka Čabelkova (3 kola) čas 2:25 hod
    Muži:
  • 1. Zbyněk Čabelka (8 kol) čas 2:29 hod
  • 2. Lukáš Michalík (8 kol) čas 2:39 h
  • 3-4. Jaroslav Průka, David Štojdl (7 kol) čas 2:36 hod
  • 5.-6. Jaroslav Hruška,Petr Tůma (6 kol) čas 2:25 hod
  • 7. Standa Sládek (5 kol) čas 2:28 hod
  • 8. Martin Pelcl (5 kol) čas 2:35 hod
Pár foto ke stažení

11.2.2017
XII.HOJNOVODSKÁ ZLATÁ LYŽE


Únor 2016
HOJNOVODSKÁ ZLATÁ LYŽE 2016

PRO NEDOSTATEK SNĚHU SE ZÁVOD NEKONAL


27. 3. 2016
DĚTSKÝ VELIKONOČNÍ MAŠKARNÍ KARNEVAL




2. 7. 2016
Závod do vrchu MTB


3. 7. 2016
Dobrovodská šlapka


10. 7. 2016
Dětská miniolympiáda - Horní Stropnice


16. 7. 2016
Dřevorubecké slavnosti na Hojné Vodě


6. 8. 2016
Dětský cyklistický víceboj - Hojná Voda