DŘEVORUBKY 2019 - VÝSLEDKY

Muži o krále dřevorubců ( víceboj ):

startovní číslo

jméno příjmení

1. disciplina

pořadí 1. kolo

penalizace 1. kolo

2. disciplína

pořadí 2. kolo

penalizace 2. kolo

3. disciplína

pořadí 3. kolo

penalizace 3. kolo

4. disciplína

pořadí 4. kolo

penalizace 4. kolo

Celkový čas

Celkové pořadí

9

Vacula Karel

01:01,2

4

0

00:27,8

3

0

00:27,1

3

x

00:44,7

1

 

02:40,8

1

3

Anděl Jiří

01:07,9

9

0

00:46,0

8

0

00:15,9

5

x

00:48,9

2

 

02:58,7

2

7

Pešek Martin

01:04,4

6

0

00:51,6

9

0

00:19,7

7

x

01:17,5

3

 

03:33,2

3

1

Komárek Zdeněk

00:51,0

1

0

00:32,2

1

0

00:15,8

1

x

02:12,0

9

 

03:51,0

4

5

Staník Pavel

01:07,6

8

0

00:35,1

6

0

00:30,1

6

5 sec

01:39,3

6

 

03:52,1

5

13

Dicse Miroslav

01:14,3

11

0

00:45,4

10

0

00:17,1

8

x

01:35,5

5

 

03:52,3

6

2

Šulista Luboš

01:12,4

10

0

00:28,5

4

0

00:17,1

4

x

02:05,3

8

 

04:03,3

7

6

Polák Tomáš

01:04,1

5

0

00:46,1

7

0

00:42,1

9

15 sec

01:32,3

4

 

04:04,6

8

8

Šulista Petr

01:05,3

7

0

01:03,3

13

0

00:26,6

11

5 sec

01:44,0

7

 

04:19,2

9

12

Janek Jiří

01:23,4

12

0

00:43,9

12

0

00:26,4

10

x

02:26,4

10

 

05:00,1

10

10

Jakoubek Vlastimil

00:54,8

2

0

00:30,6

2

0

00:20,6

2

x

06:00,0

11

nesplnění zadání 

07:46,0

11

11

Škornička Michal

01:23,4

12

0

00:39,0

11

0

00:34,8

12

10 sec

06:00,0

11

nesplnění zadání

08:37,2

12

4

Brychta Martin

01:00,5

3

0

00:41,2

5

0

01:36,9

13

5 sec

06:00,0

11

po limitu

09:18,6

13

 

 

Nejlepší muž s motorovou pilou: 

Šulista Luboš

 

Nejlepší muž v disciplíně „příprava dřeva na zimu“:

Zdeněk Komárek

 

 

Ženy, 3.kolová soutěž:

 

startovní číslo

jméno příjmení

1. disciplina

poznámky

pořadí 1. kolo

2. disciplina

poznámky

pořadí 2.kolo

celkový čas 1. + 2. kolo

pořadí 1.+ 2. kolo

3. disciplina

poznámky

pořadí 3. kolo

konečný čas

pořadí

24

Dvořáková Nikola

00:22,6

x

1

00:18,0

x

3

00:40,6

1

00:25,7

 

1

01:06,3

1

25

Vondráková Jana

00:24,0

x

2

00:18,9

x

5

00:42,9

3

00:34,3

 

3

01:17,3

2

21

Hájková Lucie

00:24,3

x

3

00:17,8

x

2

00:42,1

2

00:38,8

3 sec

4

01:21,0

3

22

Komárková Monika

00:36,0

x

6

00:18,7

x

4

00:54,7

6

00:26,3

 

2

01:21,0

3

26

Kubátová Petra

00:28,8

x

5

00:14,3

x

1

00:43,1

4

00:42,5

3 sec

6

01:25,6

5

23

Brychtová Mili

00:25,0

x

4

00:24,6

X

6

00:49,6

5

00:41,8

 

5

01:31,4

6

 

 

Dětská soutěž:

 

ročník

kategorie

startovní pořadí

jméno příjmení

1. disciplina

pořadí

2009

kluci I.kategorie

1

Lukáš Vobořil

36

4

2009

kluci I.kategorie

1

Jakub Šulista

60

2

2010

kluci I.kategorie

1

František Bárta

37

3

2010

kluci I.kategorie

1

Vojtěch Hrazdil

26

6

2011

kluci I.kategorie

1

Václav Brychta

90

1

2011

kluci I.kategorie

1

Tonda Petrášek

27

5

2015

kluci II.kategorie

3

Vilém Sklenář

6

3

2013

kluci II.kategorie

3

Jonáš Pavlíček

29

2

2016

kluci II.kategorie

3

Sebík Kurtz

3

4

2014

kluci II.kategorie

3

Jakub Roubík

39

1

2005

holky I.kategorie

2

Eliška Bártová

73

1

2006

holky I.kategorie

2

Kačena Šulistová

55

2

2007

holky I.kategorie

2

Eliška Kučerová

42

4

2007

holky I.kategorie

2

Mianka Jirátková

53

3

2008

holky I.kategorie

2

Eliška Brychtová

34

5

2009

holky II:kategorie

5

Veronika Burešová

39

2 až 3

2010

holky II:kategorie

5

Adéla Andělová

69

1

2011

holky II:kategorie

5

Jasmínka Kubíčková

39

2 až 3

2011

holky II:kategorie

5

Natálka Štipčičová

38

4

2012

holkyI III.kategorie

4

Markéta Chrubasíková

26

2

2013

holkyI III.kategorie

4

Amélie Sklenářová

41

1

2014

holkyI III.kategorie

4

Róňa Kubíčková

6

4

2016

holkyI III.kategorie

4

Izabela Andělová

12

3

 

 

Páry, řezání „dvoumužnou“ pilou:

 

startovní číslo

jméno příjmení

1. disciplina

pořadí

2

Mili a Martin Brychtovi

00:27,5

1

6

Marie a Tomáš Gažákovi

00:33,8

2

3

Míša a Petr Andělovi

00:38,1

3

7

Milena A Tomáš Tyralovi

00:44,6

4

14

Proškovi

00:45,4

5

8

Markéta a Karel Švejdovi

00:47,5

6

12

Marie a Jan Roubíkovi

00:51,1

7

10

Jana a Karel Veselých

00:51,7

8

11

Alena Freitagová a Jiří Hendrych

00:54,6

9

13

Nikola a František Dvořákovi

01:00,8

10

1

Marie Tourková a Jirka Janoušek

01:01,8

11

4

Iva a Michal Pavlíčkovi

01:09,5

12

5

Jarka a Radek Vobořilovi

01:16,1

13

9

Martina a Vladimír Jakušovi

02:22,6

14