VÝSLEDKY XII.ZLATÁ LYŽE 11.2.2017

ELITE 6x4km
1. Grabmüller Ivo 1:21:21
2. Diviš Adam Stožec 1:29:45
3. Pláteník Ladislav Ski Velešín 1:37:24
4. Kresl Ladislav Motor ČB 1:39:20
5. Šulista LubošSK Hojná Voda 1:43:50
6. Olšjak Ladislav Marcelky GW stáj 1:45:05
7. Dvořák Tomáš Staré Hutě 1:55:30
8. Magenschab Andreas St.Martin(Austria) 1:55:52
9. Vinzens Jan Ski Zoufalci 2:08:30
10. Kurz Aleš SK Hojná Voda 2:10:26
11. Kučera Radek Dačice 2:29:03
HOBBY 4x4km
1. Petrou Jan Ski Velešín 0:58:57
2. Hartl Tomáš Sokol Římov 1:09:03
3. Lenc Jiří Vimperk 1:13:45
4. Rezáč Tomáš Frymburk 1:16:00
5. Čabelka Zbyněk SK Hojná Voda 1:16:05
6. Růžička Jakub Dobrá Voda u Č.B 1:16:08
7. Socha Petr Snow 1:21:00
8. Bayerl Michal České Budějovice 1:21:25
9. Brožka Martin Sportcentrum NH 1:23:50
10. Čížek Jan Slavče 1:27:25
11. Šulista Petr SK Hojná Voda 1:30:35
12. Černý Ondra JH 1:32:12
13. Kalvoda Karel Frymburk 1:34:50
14. Sládek Stanislav SK Hojná Voda 1:38:42
15. Hájek Jiří 1:43:03
16. Fabián Ludvík Motor ČB 1:44:00
17. Kekula AdamZa čest a slávu 1:46:00
18. Vašek Radim Staré Hutě 2:00:51
19. Hošek RichardZa čest a slávu 2:20.12
20. Junek Jiří DNF
ŽENY 4x4km
1. Grabmüllerová Aneta Ski klub Šumava 1:02.40
2. Candrová Jana B&H Triatlon ČB 1:07:00
3. Radová Ludmila B&H Triatlon ČB 1:41:00
4. Kristková Helena Boršov nad Vltavou 1:45:23
5. Otavová Milena SK Hojná Voda 2:20:30
6. Čížková Růžena DNF

Chlapci ročník 2011+ 1x400m
1. Honzík SOCHA 2:52
2. Peťa VAŠEK 3:42
Chlapci ročník 2009-102x400m
1. Jakub ŠULISTA 3:36
2. Tadeáš JAROLÍMEK 5:18
Dívky ročník 2009-10 2x400m
1. Terezka SOCHOVÁ 4:43
Chlapci ročník 2007-08 2x400m
1. Jakub VINZENS 3:38
Dívky ročník 2007-08 2x400m
1. Eliška KUČEROVÁ 4:18
2. Adéla ROLÍNKOVÁ 4:19
3. Miroslava KOLLAROVÁ 7:04
Dívky ročník 2005-06 2x400m
1. Kateřina ŠULISTOVÁ 3:52
Junioři ročník 1999-2002 3x400m
1. Tereza MIKLOVÁ 5:54

Sponzoři závodu: FISCHER, časopis SNOW, APACHE, OÚ Horní Stropnice, Hotel Hojná Voda, Pension Lesovna Žofín, Potraviny JEDNOTA

Fotogalerie

Celá fotogalerie ke stažení

Petr Hnilička